poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Wyniki konkursu na scenariusz "Zbrodnia"

Jest nam niezmiernie miło ogłosić laureatów konkursu na scenariusz do Warhammera, którego motywem przewodnim jest „Zbrodnia”!


Podsumowanie konkursu

W VIII edycja konkursu wzięło udział siedem prac, których łączna objętość wynosiła 113 stron maszynopisu. Jak mawiają starzy nurgliści, drugą edycję Warhammera możemy pokonać tylko pierwszą. W tym roku dwie prace konkursowe sięgnęły po stare zasady, trzy prace były przygotowane do drugiej edycji, a dwie kolejne zostały określone, jako uniwersalne. Niestety, po raz kolejny żaden z autorów nie przygotował scenariusza do 3 edycji systemu.

A co ciekawego pojawiło się w tym roku?! Historie, które trafiły pod strzechy jury opowiadały o tajemniczych fortach, windach nad majestatycznymi klifami, odnosiły się do wspaniałej literatury, sięgały po najgorszych władców nieumarłych, by ostatecznie wrócić do klasycznych klimatów gdzie zabójstwo szczurołapa rozpoczyna lawinę niefortunnych zdarzeń.

Każda ze zbrodni ma szansę zostać wykryta i rozwiązana. To jednak zadanie dla Ciebie i Twoich graczy. Dzięki siedmiu pracom konkursowym będziecie mieli okazję w łatwy sposób zanurzyć się w mroczny świat Warhammera.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej, gdzie będziemy umieszczali indywidualne komentarze członków jury. Uczestnicy konkursu będą informowani o pojawiających się aktualnościach indywidualnie.

Wyniki konkursu

Zgodnie z Regulaminem Konkursu, poszczególni członkowie Kapituły przyznali kolejno trzy, dwa i jeden punkt scenariuszom, które uznali za najlepsze. Zwycięska praca została wybrana dopiero po zażartych i ciężkich bojach. Trzeba przyznać, że jurorzy dwoili się i troili, ponieważ dwie prace szczególnie przypadły im do gustu. Niemniej, zwycięzca może być tylko jeden. Na szczęście skaveński zabójca szybkim cięciem szabli wyjaśnił sytuację.


Sponsorzy

www.wfrp.polter.plhttp://rpgsklep.pl/
www.rebel.pl
I miejsce: Trupi Król
Karolina "Amenarhi"Lotyczewska

II miejsce: Zamieszanie pośród szczurów
Wiktor "Wekt" Gruszczyński

III miejsce: Klify Kemperbadu
Adam "Kuzz" Urbaniak
Link do bazy nagród serwisu Poltergeist znajduje się tutaj

Pozostałe prace konkursowe

Bagno - Michał "Kratistos" Laskowski
Krwawe Lilie - Tomasz Zalewski
Zbrodnia - Maciej " Macias" Mrowicki
Ziarno zbrodni - Kordian "Sil" Krawczyk

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za przygotowanie prac.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz